ApartmányPražský hrad, Karlův most, Staroměstská radnice, Orloj, ale taky nákupní bulváry, restaurace, diskotéky a hlavně nekonečný gay noční život na Vinohradech a okolí! Nikdy v minulosti nebyl lepší čas na návštěvu hlavního města Prahy! Přijeďte do Prahy a zažijte skvělou dovolenou v jednom z nejvíce gay friendly měst v Evropě!


V nabídce jsou pro Vás spousty apartmánů různých velikostí za skvělé ceny. Váš krátkodobý pobyt v Praze se stane opravdovou dovolenou snů! Všechny apartmány jsou v centru Prahy, takže nemusíte tramvajemi! Většina apartmánu je v gay čtvrti a proto taxi nepotřebujete! Apartmány jsou v umístěné v činžovních domech s kuchyní a bez recepce,  takže pozvěte své přátele na večeři a drink! Poslední den je čas odjezdu nejpozději ve 12:00, takže se můžete klidně vyspat!


Stačí si jen vybrat apartmán, do emailu stačí napsat datum příjezdu, délku pobytu a počet osob a my vám obratem odpovíme zda-li je apartmán volný, nebo nabídneme podobný.AKTUÁLNÍ NABÍDKU APARTMÁNU NAJDETE V ANGLICKÉ VERZI

Apartmány Pushkin

Přímo v historickém centru nedaleko Staroměstského náměstí je umístěno několik krásných apartmánu pro dvě nebo tři osoby. K dispozici jsou také mini studia pro jednoho hosta. K vybavení každého apartmánu nebo studia patří koupelna s toaletou, televize, free wi-fi internet, televize, mikrovlnná trouba, lednice, žehlička a trezor. Check out je v 10:00.

| Husova 14, Praha 1 | mapa | GPS: 50°5′9.13″N 14°25′5.54″E |
Tyto cený platí po celý rok, kromě velikonočních svátku a období kolem nového roku

Počet osob:

1 osoba

2 osoby

3 osoby

Cena v CZK:

750 CZK

1500 -1900 CZK

2100 -2500 CZK

Cena v EUR:

31 EUR

75 - 80 EUR

88 - 105 EUR

 

pushkin1 pushkin2 pushkin3 pushkin4

Máte dotaz a nebo chcete rezervovat ubytování? Pošlete nám e-mail na honilek@honilek.cz