Tortured Soul Dancing 22th March Futurum music bar

torturedsoul

 

TORTURED SOUL / US

22. 3. 2018, doors 20:00

Futurum Music Bar, Praha

futurum.musicbar.cz

www.torturedsoulmusic.com


 

Americké trio Tortured Soul kombinující moderní soul s housovými beaty se po dvou letech vrací do Prahy! Pokud máte rádi naživo hranou taneční muziku, doražte ve čtvrtek 22. března do Futurum Music Baru, kde Tortured Soul rozjedou svou pověstnou taneční party. Vstupenky jsou v předprodeji za 390 Kč (+ poplatky) na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 460 Kč.


Tortured Soul jsou tím nejlepším důkazem, že moderní taneční muzika může skvěle fungovat i zahraná naživo. V superlativech o nich nemluví jen věrní fanoušci, ale také respektované hudební osobnosti jako Lenny Kravitz, Gilles Peterson, Stevie Wonder nebo Carl Cox. Není se co divit. Americké trio totiž ukazuje, že moderní dance music nemusí být čistě jen DJská záležitost. Tři vynikající muzikanti (John-Christian Urich – bicí, zpěv, Isam McGregor – klávesy, Jordan Scannella – basa) spojují naživo tepající housové beaty se soulovými vlivy Prince, Heatwave a Kool & The Gang a vytváří perfektně groovující směs.Zatím posledním studiovým počinem Tortured Soul je singl U Live 2 Far Away vydaný v loňském roce, který složil a produkoval John Christian Urich, hlavní postava brooklynského tria. Kromě hlavní verze se track dočkal i pěti remixů.


Tortured Soul odehráli už pět skvělých koncertů v Lucerna Music Baru, letos se poprvé představí v „bratrském“ Futuru. Udělejte si ve čtvrtek 22. března čas, ve Futuru nás čeká parádně roztančenej mejdan.

 

 

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/318153125360334/

Ticket link: https://futurum.musicbar.cz/program/tortured-soul-us/

 

Singl U Live 2 Far Away: https://open.spotify.com/album/2favdJuL8cCTmpQFEkMARQ

Remixy U Live 2 Far Away: https://open.spotify.com/album/7GcxiOUOfWiwZLEzEIU6JE

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=wfz-A-AWXYw

https://www.youtube.com/watch?v=zRtUwWF-DN4

https://www.youtube.com/watch?v=kzBZo0VuxV8

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar

www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

 

www.cnfrnc.cz

www.facebook.com/cnfrnc

 

Kontakt pro LGBTQ media

Martin Juki Jyrkinen

+420735009046

juki@techno.cz