O nás

Historie

Začátkem nového tisíciletí nebylo na českém internetu mnoho stránek a dvojnásob to platilo o stránkách pro gay komunitu. Proto taky 16. Dubna 2001 vznikly webové stránky Honilek.cz a změnily český gay internet od základů. Spousta projektů se inspirovala původně osobní stránkou 16 letého teenagera, na které byl ze začátku pouze gay průvodce, osobní info a pár odkazů na obrázky. V té době měli stránky Honilek.cz nadstandardní design, vždy přesné aktuální informace, snadné ovládání  a i to je důvod proč jsou stránky Honilek.cz nejstaršími gay stránkami v Česku.

 

Současnost

V září 2009 společnost E-Chameleon vyvinula nové webové stránky Honilek.cz  které plně odpovídají  informačně zpravodajskému portálu. Mezi novinkami které stojí určitě za zmínku je poskytování krátkodobého ubytování zahraničním i domácím turistům a služby s tím spojené ( prohlídky města, doprava a zajištění vstupů na akce apod.) Dalším významnou změnou je nové pojetí gay průvodce který nabízí detalní informace o každém gay clubu v Česku, jeho recenzi, fotky interiéru apod. Poslední významnou novinkou portálu je kompletní anglická verze. V současnosti se podílíme na přípravě již třetího vydání gay mapy Prahy.

 

Budoucnost

V životě nikdy nic nekončí a ani portál Honilek.cz není výjimkou, nadále se na webu bude pracovat, budou přidávány další aplikace, rubriky a tématické sekce. V krátkodobém horizontu plánujeme přilákat do Prahy ještě více turistů a vytvořit jím příjemné prostředí pro jejích dovolenou, ve spolupráci s ostatními partnery a městem Praha.

 

Služby

Poskytování informací o barech, clubech, saunách a obchodech pro gaye.

Poskytování informací o plánovaných akcích pro gaye.

Zajištění fotoreportu a recenze z akce.

Poskytování ubytovacích služeb.

Poskytování turistických prohlídek.

Mediální zastoupení seznamky Fellow.cz v Česku.

Výroba a distribuce gay mapy gaypride.cz a dalších tiskovin.

 

Kontaktuje nás.

honilek@honilek.cz

 

 

Team Honilek.cz

Jakub, Honza, Radek, Doug, Andy, Tony


Logo Honilek.cz pro partnery

>