O násHistorie

Začátkem nového tisíciletí nebylo na českém internetu mnoho stránek a dvojnásob to platilo o stránkách pro gay komunitu. Proto taky 16. Dubna 2001 vznikly webové stránky Honilek.cz a změnily český gay internet od základů. Spousta projektů se inspirovala původně osobní stránkou 16 letého teenagera, na které byl ze začátku pouze gay průvodce, osobní info a pár odkazů na obrázky. V té době měli stránky Honilek.cz nadstandardní design, vždy přesné aktuální informace, snadné ovládání  a i to je důvod proč jsou stránky Honilek.cz nejstaršími gay stránkami v Česku.

 

 

V září 2009 společnost E-Chameleon vyvinula nové webové stránky Honilek.cz  které plně odpovídají  informačně zpravodajskému portálu. Mezi novinkami které stojí určitě za zmínku je poskytování krátkodobého ubytování zahraničním i domácím turistům a služby s tím spojené ( prohlídky města, doprava a zajištění vstupů na akce apod.) Dalším významnou změnou je nové pojetí gay průvodce který nabízí detalní informace o každém gay clubu v Česku, jeho recenzi, fotky interiéru apod. Poslední významnou novinkou portálu je kompletní anglická verze.

 

Současnost

2019 Spuštění první gay aplikace svého druhu v Česku.

V životě nikdy nic nekončí a ani portál Honilek.cz není výjimkou, nadále se na webu budeme pracovat, budou přidávány další aplikace, rubriky a tématické sekce. V krátkodobém horizontu plánujeme přilákat do Prahy ještě více turistů a vytvořit jím příjemné prostředí pro jejích dovolenou, ve spolupráci s ostatními partnery a městem Praha.

 

Služby

Poskytování informací o barech, clubech, saunách a obchodech pro gaye.

Poskytování informací o plánovaných akcích pro gaye.

Výroba a distribuce gay mapy gaypride.cz a dalších tiskovin.

 

Kontaktuje nás.

honilek@honilek.cz

info@gaypride.cz

 

Team Honilek.cz a Gaypride.cz

Jakub, Alexandr, Daniel a Doug

Logo Honilek.cz pro partnery